Přátelé, kamarádi,
po odjezdu z Adelaide na dovolenou jsme se bloggoě odmlčeli, neb jsme nestíhali a navíc jsme byli většinou mimo net. Když se zadaří, tak zpětně ještě něco dopíšeme, námětů je spousta. Teď už jsme každopádně doma v ČR, jsme o spoustu zážitků bohatší a aklimatizujeme se na zimu.
Děkujeme všem za přízeň :-)
po odjezdu z Adelaide na dovolenou jsme se bloggoě odmlčeli, neb jsme nestíhali a navíc jsme byli většinou mimo net. Když se zadaří, tak zpětně ještě něco dopíšeme, námětů je spousta. Teď už jsme každopádně doma v ČR, jsme o spoustu zážitků bohatší a aklimatizujeme se na zimu.
Děkujeme všem za přízeň :-)